Svatební show Lysice 2016

Fotoreport z účasti na svatebním veletrhu.

svatební veletrh Lysice
svatební veletrh Lysice

V neděli 18.září 2016 se konal Svatební veletrh, který pravidelně probíhal v zahradě státního zámku Lysice. Jednalo se již o 6.ročník a my byli u toho :)

V 8:00 ráno jsme se sešli u našeho stánku a začali vše připravovat. A že bylo co chystat, měli jsme toho pro Vás nachystáno opravdu hodně! :)

S naším spoluvystavovatelem Originální klenoty jsme si připravili kolekci šperků pro nevěsty, svatební grafiku (svatební stromy, svatební pozvánky, svatební etikety na víno) a samozřejmě naše oblíbené svatební noviny.

Mohli jste si projít různé druhy svatebních novin a zároveň si je prohlédnout naživo. Každé byly jiné, neboť každá svatba je v podstatě originálem, stejně jako naše noviny.

výrobce svatebních novin
výrobce svatebních novin

Počasí nám při přípravách přálo, i když se sluníčko ještě krčilo za stromy. Nefoukal vítr, obloha byla modrá, vypadalo to na velmi příjemný den. Bohužel tento stav vydržel jen do oběda, poté se slunce zatáhlo a začal foukat "lehký" studený vítr. To bychom pokládali za jediné mínus toho dne. Naštěstí byla opodál kavárna, takže o čaj nebyla nouze :)

svatební víno
svatební víno

V 10:00 hodin se otevřely brány zámecké zahrady a tím odstartoval program. O svatební tiskoviny jste se intenzivně zajímali, návštěvnost našeho stánku byla tedy početná. Nejvíce Vás zajímaly vzory svatebních pozvánek, velikosti svatebních stromů a samozřejmě výroba svatebních novin. Děti nejvíce zaujaly naše vystavené svatební šaty, které sloužily pro prezentaci šperků.

Veletrh doprovázel i zajímavý program. Mohli jste si vyzkoušet být nevěstou na nečisto, vidět módní přehlídku, nebo představení od mažoretek VO CO GOU. O hudební doprovod veletrhu se postaral WOODVIND QUARTET. Slečny hrály velmi pěkně, ať už známé písničky, nebo moderní skladby jako úvodní píseň k Titanicu, nebo Angry Birds. Vrcholem veletrhu bylo předání finančního daru Útulku pro psy Blansko, který se skládal z vybraného dobrovolného vstupné. Dar předával VIP host, kterým letos byla Miss ČR 2000 Michaela Salačová.

Kolem 17 hodiny se veletrh zakončil, stánky se vyklidily a všichni se tak mohli začít těšit a připravovat na další ročník :) Jsme velmi rádi, že jsme se mohli s Vámi osobně pobavit, vyslechnout si Vaše příběhy a navrhnout společné přípravy pro Váš den D. 

Pokud je něco, na co jste se zapomněli zeptat, nebo by Vás zajímalo, budeme rádi, když se obrátíte na náš email info@fiala-design.cz, nebo navštívíte naše Facebookové stránky. 

Děkujeme za Vaše postřehy, chválu i náměty

svatební noviny inspirace
svatební noviny inspirace

Zveřejněno: 5. října 2016  

Vytvořeno s láskou © 2022 FIALA design - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!