Objednávka

Svatební noviny a další originální tiskoviny

Svatební noviny a narozeninové noviny

Plnobarevný grafický návrh navržený přímo na míru vaší svatbě či narozeninové oslavě obsahuje jedinečný vzhled novin (min. 8 stran) dle vašich preferencí, neomezené množství korektur (oprav) a přípravu novin k dokončovacímu zpracování (kvalitního tisku).

Ke každým novinám přistupujeme individuálně a vždy vám poradíme i s jejich obsahem. Pro včasnou výrobu a dodání novin doporučujeme zaslat objednávku alespoň 4 týdny před požadovaným termínem.

Hotové noviny ve velikosti A4 dodáváme v tiskovém PDF nebo vytištěné ve formě časopisu. Objednávku novin proveďte výběrem požadované formy a budete přesměrováni na náš eshop.


Další, nejen svatební, tiskoviny

Svatba je jeden z nejdůležitějších momentů života, který přináší nezapomenutelné zážitky a zaslouží si pořádnou přípravu. Zajisté je potřeba začít předáním svatebního oznámení. Abyste měli na svou svatbu hezkou památku, která zároveň po obřadu zkrátí čas během vašeho focení, je řešením originální svatební strom. Myslete také na zábavu dětí, které upoutají osvědčené svatební omalovánky.

Svatba však není jedinou mimořádnou událostí našich životů. Jsme specialisté na originální tiskoviny, připravíme vám jedinečné tiskoviny k narozeninám, narození dítěte, výročí nebo na rodinnou sešlost formou rodokmenu.

Vytvořeno s láskou © 2022 FIALA design - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!