Proč svatební noviny?

Lámete si hlavu nad tím, co ještě před svatbou zařídit? Chybí mi něco?

Sami jsme před časem řešili tyto příjemné starosti a musím říct, že i den před svatbou jsme nevěděli, jestli je to vše. Pro nás bylo nejhorší zajistit, aby se nám na svatbě nikdo nenudil (když tedy pomineme počasí, které do poslední chvíle nebylo jisté :))). ). 

Kdybychom se brali znovu, určitě bychom nezapomněli svatební noviny. 

Všichni by si tam našli totiž to své a měli by originální památku. A určitě bychom vyvrátili spoustu spekulací, protože by to měli, jak se říká "černé na bílém". 

Pokud tedy chcete mít originální svatbu, pobavit svatební hosty a zároveň vyplnit prázdná místa ve svém harmonogramu svatby, nezapomeňte na svatební noviny.

  • Co bude k jídlu? Jak se dostaneme potom domů? Co budeme dělat za hodinu a kdy se bude krájet dort? Kdo je vlastně ten svědek?
  • Jak se vlastně poznali? Proběhla žádost nějak akčně? Jak vlastně ženich/nevěsta vypadal/a v dětství?

Otázky, kterým se mnohdy nevyhnete a stačí se o nich zmínit právě v této svatební libůstce. Noviny mohou obsahovat odpovědi na všechny otázky výše a zároveň jsou plné vašich fotografií a zároveň obsahují spoustu zábavných rubrik, vtipů, pranostik a třeba tam najdete i křížovku na míru.

Proč si je nechat vyrobit profesionálně?

námořní svatební noviny
námořní svatební noviny

Můžete si je samozřejmě udělat sami, je to přece Váš den D, ale máte na to při všech těch přípravách čas? Víte, jak začít? Jakou zvolit grafiku? Jak a kde je nechat správně vytisknout? Co když budou vypadat amatérsky? To určitě nechcete, proto využijte naše studio a nechte si je vytvořit na míru.

Víme, který styl zvolit, aby se noviny co nejlépe hodily k Vaší svatbě. Dokážeme s nimi sladit i všechny další tiskoviny a tím Vám vytvořit nádhernou sérii všech papírových pomůcek a to od svatebního oznámení, přes tyto svatební noviny, až po svatební strom, který je pro Vás také pěkná památka.

Máme spoustu let zkušeností ve zlomu tiskovin (to je to, jak ten časopis vlastně vypadá - jakou má estetickou/grafickou stránku), takže víme, jak správně připravit Vaše noviny a hlavně včas!

Sestavíme Vám obsah novin a poradíme, na které informace o Vás a Vašem obřadu nezapomenout. Nevíte si rady s texty? Můžeme poradit i zde. Vytvoříme Vám křížovku či osmisměrku speciálně na míru, pokud budete chtít.

originální svatební noviny
originální svatební noviny

Svatební noviny mají především pobavit, proto vybereme různé vtipy, tradice, pověry, horoskopy, apod., které tyto noviny náležitě okořeníme. Velmi pěkná součást novin bývá i speciální grafika - koláž, která je sestavená z fotografií a Vašich zážitků od doby Vašeho poznání až po svatební den.

A proč noviny zrovna od nás? 

Víme, jak na to - po textové tak i grafické stránce. 

Dokážeme se přizpůsobit Vašim potřebám - vytvoříme styl novin a rubriky šité na míru Vašemu humoru a stylu, který si představujete a především Vám ušetříme čas.

Pokud u nás budete objednávat i tisk, tak Vám noviny dorazí v pěkném a praktickém balení. Nemusíte se tedy bát, že by se po cestě až do svatby poškodily.

PS: Chcete vytvořit noviny, ale přitom si chcete zajistit tisk sami? V tom případě Vám dodáme připravené PDF, které si stačí pak vytisknout.

originální balení svatebních novin
originální balení svatebních novin

Zveřejněno: 15. červenec 2016 

Vytvořeno s láskou © 2022 FIALA design - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!