Reference

Vaše splněné sny...

Co říkají o našich novinách jejich vlastníci?

Barbora H.

Rychlý návrh, možnosti grafického zpracování, snadná komunikace...zkrátka dobře odvedená práce, která se všem svatebním hostům moc líbila. Noviny nezbyly ani jedny a šly velmi rychle na odbyt. Vřele doporučuji všem budoucím nevěstám a ženichům!!

Hana D.

I my velice děkujeme. Komunikace byla rychlá, paní vyčetla naše myšlenky a sestavila noviny podle našich představ. Všem se moc líbili a my jsme rádi, že jsme noviny nechali dělat právě u vás.

Ještě jednou děkujeme 😊 Všem určitě doporučujeme!!!! 

Jana N.

Moc dekuji za zhotoveni svatebnich novin pro moji dceru. Jsou velmi vkusne zhotovene, rozvrzene i graficky zpracovane. Jsem nadsena a budu vas dale doporucovat.

Zuzana Č.

Velice děkuji za krásné svatební noviny i dáreček, je to od Vás velice milé a potěšilo mě to. Bude příjemné mít pro děti nějaké překvapení :) Děkuji za hladkou spolupráci a přeji Vám, ať se daří ! :)

vnoučata paní Jitky

Děkujeme za babičku za krásný dárek k jejím 75.narozeninám. Je nadšená hlavně z koláže fotek a křížovky, která obsahovala rodinné otázky.

Martina M.

Moc Vám děkuji :) noviny máme doma. Děkuji za rychlost a Vaši nesmírnou trpělivost.

Marek V.

O svatebních novinách jsme se s manželkou dozvěděli jen pár týdnů před naší svatbou a na doporučení oslovili sympatický team "Fiala design"....nedá se zapomenout na příjemnou spolupráci,noviny jsme stihli vytisknout ve velmi krátké době k naší plné spokojenosti a na svatební hostině se stali nečekaným příjemným bonusem,který zaujal a pobavil každého svatebčana...svatební fotky ,video a také svatební noviny od "Fiala design" nám budou navždy připomínat náš svatební den.

Lucie H.

Chceme Vám společně s manželem poděkovat za vytvoření svatebních novin. Byla s Vámi báječná komunikace a i za tak krátkou dobu se vše zvládlo a svatební noviny byly vytvořeny. Pro všechny to bylo moc milé překvapení a hned se po nich zaprášilo. :-) Svatební noviny jsou krásné a je tam vše, co jsme si představovali a ještě mnohem víc. Bude to navždy krásná vzpomínka. Ještě jednou moc moc děkujeme...:-)

Jak vypadají naše noviny v reálných situacích?

Vytvořeno s láskou © 2022 FIALA design - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!