Trendy barvy roku 2017

Jako každý rok, tak i letos vyšly nové trendy barvy na nadcházející svatební sezónu.

Jaké svatební barvy budou letos nejvíce IN? Prošli jsme za Vás nejznámější světové magazíny a vybrali jsme pro Vás ty nej pro tento rok.

Jsme zaměřeni na originalitu a proto se nám nejvíce líbilo letošní heslo svateb "be yourself", berte tedy trendy spíše jako inspiraci a prožijte svůj den hlavně podle toho, co se líbí Vám a ne ostatním.

A co se líbí nejvíce nám? Letošní rok pro nás bude v barvách kávy, vína a levandule.

Kávová svatba

Sami jsme milovníky kávy, takže představa, že na svatbě bude vše vonět právě po kávě, nás velmi těší. Navíc se na našem trhu objevila možnost využít i kávový catering, takže je to pro nás celkem jistota. 

Svatebčané si nyní během svatby mohou vychutnávat cappuccino či espresso dokonalé chuti a přitom si odnesou jako dáreček čerstvě upraženou kávu s sebou. Na fotografiích navíc právě cappuccino se srdcem na mléčné pěně vypadá přímo úchvatně. 

A co když připravíte svatbu komplet v kávových tónech? Třeba svatební oznámení, svatební noviny či Menu budou vypadat úchvatně.

Vínová svatba

Víno, šampaňské...bez těchto dvou drinků si snad ani nedovedeme představit žádnou oslavu. Co ji tedy využít kompletně a ne jen na pití? Barvy v tónech červeného a bílého vína jsou naprosto úchvatné a nadčasové. Můžete ke svatbě navíc využít i korky, které dokonale sladí celý obřad a výzdobu svatebního dne.

U takové svatby je pak využítí vína jako dárečku pro hosty povinností. Použití originální viněty je pak už jen nádherné doladění celkového dojmu.  

Levandulová svatba

Fialová barva je naše srdeční (už jen kvůli tomu, že my sami jsme vlastně Fialovi :-)), proto není rok, kdy by tato barva chyběla. Levandule je však velmi jemná a tak patří mezi stěžejní svatební barvy každý rok. 

Jak ale využít levanduli, abyste nebyli úplně tradiční? Zkombinujte ji s dalšími barvami - třeba mintová, šedá či starorůžová se k tomu přímo vybízí. Díky tomu se dostaneme k opravdu originálním kombinacím.

Pokud  využijeme přírodní materiály, dostaneme se k velmi rustikální a nadčasové svatbě. Co třeba poté využít přímo levnaduli k oznámením či třeba k výslužkám? Voňavý dárek je velmi krásná památka. 

A co s našimi vybranými barvami? Rozhodli jsme se pro Vás vymyslet pár netradičních kolekcí svatebních tiskovin. Proto sledujte náš Facebook a naše webové stránky, již brzy se na nich objeví první netradiční kousky.

Zveřejněno: 29. prosince 2016  

Vytvořeno s láskou © 2022 FIALA design - Všechna práva vyhrazena.
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!